![AntetokounBros](/sites/default/files/styles/article_full/public/post_images/AntetokounBros.jpg?itok=NwLpPxQh)
Το κανάλι στο YouTube των AntetokounBros είναι στον αέρα εδώ και λίγο καιρό, τώρα όμως ανάρτησαν το πρώτο unboxing τους με ένα PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition.
Όπως θα δείτε η συλλεκτική έκδοση της κονσόλας της Sony φαίνεται να αρέσει πολύ στο Θανάση, ο οποίος δηλώνει και φίλος του PlayStation γενικότερα.
Μας την παρουσιάζει και μας δείχνει μαζί και δύο games που ήρθαν στο πακέτο με την κονσόλα - μάλλον δώρο της Sony -, το Uncharted 4 και το Gran Turismo Sport.
Δείτε το πρώτο unboxing video των AntetokounBros παρακάτω:
https://www.youtube.com/watch?v=fhZiFlGzcJo