![KH3](/sites/default/files/styles/article_full/public/post_images/KH3.png?itok=tKVa6BPX)
Όσοι παρευρεθούν στη φετινή Electronic Entertainment Expo, η οποία θα διεξαχθεί από τις 12 έως τις 14 Ιουνίου στο Los Angeles Convention Center των Ηνωμ. Πολιτειών, θα έχουν τη δυνατότητα να δουν και να δοκιμάσουν το Kingdom Hearts 3 μέσω ενός playable demo, το οποίο θα υπάρχει στο ειδικά διαμορφωμένο περίπτερο της ιαπωνικής εταιρίας. Σύμφωνα με τον Tetsuya Nomura (Director/Designer, Square Enix), το Kingdom Hearts 3 ήταν ένα ένα τεράστιο εγχείρημα, με πολλούς διαφορετικούς κόσμους και mini-games, βασισμένο στη μηχανή γραφικών Unreal Engine 4 της Epic Games. Για περισσότερες εξελίξεις από τα newsrooms και τα booths της Ε3 2018, μείνε συντονισμένος στο Plaisio Blog!Thank you to all those who attended the #KH3Premiere last week! Fans can get their very first chance to play @KINGDOMHEARTS III at Square Enix's #E32018 booth!🎮 Hope to see you there! ❤ pic.twitter.com/ik7ggNTayY
— SquareEnixUSA (@SquareEnixUSA) May 25, 2018