![Project_Resistance_RE](/sites/default/files/styles/article_full/public/post_images/Project_Resistance_RE.jpg?itok=HLq263X9)
Ζόμπι, γενετικά τροποποιημένοι οργανισμοί και ένα εντυπωσιακό φινάλε, με τον Mr. X να «παγώνει» το αίμα στις φλέβες των πρωταγωνιστών: αυτό είναι το πρώτο teaser trailer για το επερχόμενο Project Resistance, το νέο team-based survival horror τίτλο της Capcom, το οποίο θα κυκλοφορήσει σε PlayStation 4, Xbox One και PC.
Περισσότερες πληροφορίες - σχετικά με την ημερομηνία κυκλοφορίας - θα έχουμε κατά τη διάρκεια του Tokyo Game Show 2019, το οποίο θα πραγματοποιηθεί από 12 έως και 15 Σεπτεμβρίου στο Makuhari Messe (Τσίμπα, Ιαπωνία).
Η Capcom έχει ήδη προγραμματίσει τέσσερα ειδικά Stage Events, ενώ στο χώρο της έκθεσης θα διανέμονται εισιτήρια (first-come-first-served), για όσους επιθυμούν να επισκεφτούν το booth της ιαπωνικής εταιρείας και επιθυμούν να δοκιμάσουν πρώτοι τη νέα αυτή εμπειρία.