![SE_Main_2](/sites/default/files/styles/article_full/public/post_images/SE_Main_2.png?itok=O0h0K1C3)
Τη δική της ξεχωριστή παρουσία στην Electronic Entertainment Expo 2018 θα έχει μετά από 3 χρόνια και η Square Enix, η οποία θα παρουσιάσει ένα ειδικό "streaming event" μέσω YouΤube, Twitch, Mixer και Facebook και Twitter.
To Square Enix E3 Showcase 2018, όπως ονομάζεται, θα μεταδοθεί τη Δευτέρα 11 Ιουνίου (20:00 ώρα Ελλάδος) και ευελπιστούμε ότι θα δώσει περισσότερες πληροφορίες για τα Shadow of the Tomb Raider και Kingdom Hearts III, ενδεχομένως και κάτι περισσότερο για το Left Alive ή το remake του Final Fantasy VII.
Η εταιρεία υποσχέθηκε εκπλήξεις, οπότε ποιος ξέρει... ένα νέο Deus Ex, ένα νέο NieR, μία ανακοίνωση για το Dragon Quest XI ή για το Final Fantasy XVI;
Σύντομα θα τα ανακαλύψουμε! Μείνετε συντονισμένοι!
![](/sites/default/files/uploads/2018/05/SE_E32018.jpg)
![](/sites/default/files/uploads/2018/05/SE_E32018.jpg)