![the-witcher-10than](/sites/default/files/styles/article_full/public/post_images/the-witcher-10than.jpg?itok=29zBJ3sF)
Τα χρόνια περνούν και από το 2007, τη χρονιά που είδαμε για πρώτη φορά το The Witcher, έχουν ήδη περάσει 10 ολόκληρα χρόνια. Για να γιορτάσει τα γενέθλια της σειράς η CD Project Red έφτιαξε ένα όμορφο video.
Όπως θα δεις παρακάτω στο video πρωταγωνιστεί ο κεντρικός χαρακτήρας, o Geralt, ο οποίος αναπολεί το παρελθόν κατά τη διάρκεια ενός πάρτι για τα γενέθλια του στο οποίο οι καλεσμένοι παίζουν Gwent.