![VALORANT_KAY_0_Wallpapers_4k](/sites/default/files/styles/article_full/public/post_images/VALORANT_KAY_0_Wallpapers_4k-scaled.jpg?itok=MQvO10e4)
Η έναρξη του Episode 3 μας συστήνει ένα νέο agent, ένα ολόφρεσκο Battlepass και φυσικά ένα πανέμορφο bundle.
KAY/O - Μια μηχανή πολέμου
Η νέα προσθήκη στο ρόστερ του VALORANT είναι ο KAY/O o οποίος έχει δημιουργηθεί με έναν και μόνο σκοπό: να εξουδετερώσει όλα τα “όπλα” των αντιπάλων. Οι ικανότητες του είναι σχεδιασμένες ώστε να μην αφήνουν περιθώρια αντίδρασης στους αντιπάλους και να τους μετατρέπουν σε εύκολους στόχους για την ομάδα του. Με το (Q) FLASH/drive ο KAY/O ακινητοποιεί τους αντιπάλους, ενώ με το (E) ZERO/point τους “τυφλώνει”. Το (C) FRAG/ment προκαλεί ζημιά - όταν χρησιμοποιεί την Ultimate του - (X) NULL/cmd - υπερφορτώνεται με ενέργεια και εκπέμπει ενεργειακούς παλμούς που κάνουν suppress τους αντιπάλους. Αν ο KAY/O εξουδετερωθεί ενώ είναι υπερφορτωμένος οι συμπαίκτες του μπορούν να τον ξαναφέρουν στη ζωή.
- Party του 1: 0% Bonus XP
- Party των 2: 8% Bonus XP
- Party των 3: 12% Bonus XP
- Party των 4: 16% Bonus XP
- Party των 5: 20% Bonus XP